Hakkımızda

2004 yılında döküm sektöründe faaliyete başlayan BÜRDOKSAN DÖKÜM SANAYİ 17 yıllık Hicret Döküm tecrübesini de kullanarak dinamik yapısıyla müşteri taleplerine cevap vermektedir.

BÜRDOKSAN DÖKÜM SANAYİ firması dünya standartlarında ISO 9001-2008 (BVQI) belgeli Otomotiv , Hidrolik , Makine ve diğer sektörlere son sistem kalıplama teknolojisi ile 0,5 kg – 20 kg arası yüksek kalitede sfero ve gri dökme demirden ham ve işlenmiş parça üretimi yapan bir disamatik dökümhanesidir.

Kalite yüksek kapasite ve teslimat performansı BÜRDOKSAN DÖKÜM SANAYİ’ nin ana hedefleri olup dökümhanedeki yatırım ve iyileştirme çalışmalarının itici güçleridir.

BÜRDOKSAN DÖKÜM SANAYİ, Bursa’nın 30 Km batısında bulunan Kayapa Sanayi Bölgesindeki üretim tesislerinde 2 adet disamatik ile yıllık 12.000 Kg döküm parça üretme kapasitesine sahiptir.

BÜRDOKSAN DÖKÜM SANAYİ, 6000 m2’si kapalı alanda olmak üzere toplam 7000 m2 alanda kurulu olup, 10 mühendis 60 personel ile yüksek ürün kalitesinin yakalanması ve sürekliliğinin sağlanması için bünyesinde kalifiye mühendisler ile innovasyon çalışmaları yapmaktadır.

Jeopolitik avantajını pozitif değerlendiren işletmemiz , uluslararası pazardaki müşterilerine hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Üretim kapasitemizin %60’ını başta Avrupa olmak üzere dünya ülkelerine ihraç etmekteyiz.